1. 1
  Evimi boyatmak istiyorum fakat hangi renk olmalı karar veremiyorum?

  İlk olarak evinizi boyatırken,evinizdeki mobilya renklerinden önce dikkat etmeniz gereken iki unsur vardır. Birincisi evin yönü (kuzey,güney cephe), ikincisi ise kullandığınız aydınlatmadır. Danışmanımız bu konuda size en doğru yönlendirmeyi yapacaktır.

 2. 2
  Dekoratif boya yaptırmak istiyorum fakat nasıl bir alana uygulamayım ve neye dikkat etmeyilim?

  Dekoratif boyalar, desen, renk ve doku olarak birçok farklı şekilde uygulanır. Bu sebeple bizi bağlayıcı en önemli faktörler, mekandaki mobilya ve perdelerdir. Ayrıca dekoratif boyaların geniş yüzeylere uygulanması daha efektif sonuçlar verecektir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgilendirme ve yönlendirme danışmanımız tarafından yapılacaktır.

 3. 3
  Ortalama 120 m² 3+1 evi boyamak kaç gün sürer?

  Boyama süreci, uygulama yapılacak malzeme çeşidine göre ve evin boş veya dolu oluşuna göre ortalama  2 gün ile 4 gün arasında sürmektedir.Keşif esnasında danışmanımız size teslim süresi ile ilgili kesin tarih verecektir.

 4. 4
  Ekipler saat kaçta iş başı yapar kaçta paydos ederler?

  Uygulama saatleri sabah 09:00 akşam 16:00 dır. Pazar günü çalışma yapılmamaktadır.

 5. 5
  Yaptığınız işin garantisi var mı?

  Hukuki olarak garanti ya da garanti belgesi sadece ürün bazında verilen bir güvencedir.Hiç bir boyacı yada boyacılık firması yaptığı işçiliğe yasal olarak garanti belgesi düzenleyemez, düzenlese dahi geçerliliği yoktur.Bu sebeple sizin tüketici olarak, evinizi boyatmak istediğinizde size en çok güven veren,geçmişi sağlam olan,referansları güçlü bir firmayı seçmeniz daha sağlıklı olacaktır.İleride oluşması muhtemel işçilik hatalarına karşın, muhattabınız nerede olduğunu bilmediğiniz bir usta değil, markalaşmış bir firma olmalıdır.

 6. 6
  Evimi boyatmak istiyorum ama çok farklı fiyatlar duyuyorum sebebi nedir?

   Boyanacak evleri görmeden,bir artı bir ev beşyüz lira,iki artı bir ev altıyüz lira gibi sabit fiyat belirleyen boyacılar , bir günde evinizi boyayıp teslim edeceğini söyleyen boyacılar, üçyüz kişilik boyacı ekibiyle emrinizdeyiz tarzında abartan boyacılar, yüzbin adet ev boyadık diyen boyacılar ( yaklaşık hergün bir ev boyasa ikiyüzyetmiş yıldır boya yapıyorlar:)) vb…boyacılık mesleğine, iş etiğine, işin hakkına duyarlı olamyan insanlar yüzünden bir çok farklı fiyat duymaktasınız.

  Boya işi, ustalık ister, tecrübe ister, yenilik ister, vizyon ister.Tüm bunlar birarada olduğu zaman işin hakkı, işin emeği o zaman ortaya çıkar.

  Yapı sektöründe çok önemli bir söz vardır ; Ucuz iş pahalıya, pahalı iş ucuza gelir.

  Eğer eviniz sizin için önemliyse, fiyata değil, kaliteye öncelik verin.